EN DE

SPOLEHLIVOST A ZÁRUKA KVALITY
 

S týmem 15 profesionálů a více než dvacetiletou praxí zajišťujeme odborné vedení účetnictví, mzdové agendy, daňové poradenství a kompletní ekonomické a poradenské služby pro firmy českých i zahraničních vlastníků. Komunikace probíhá i v němčině nebo v angličtině.

Váš účetní, váš daňový poradce, váš finanční a ekonomický poradce


AKCE
Poptávka

ALFIN - Ekonomické a poradenské služby již od roku 1992

MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ A MZDOVÁ AGENDA

S týmem kvalifikovaných mzdových účetních zajistíme pro vaši firmu kompletní mzdovou agendu i personální agendu. Garantujeme vám 100% zastupitelnost, plnění termínů a přebíráme záruky za námi zpracovanou mzdovou agendu. Dlouholeté zkušenosti, diskrétnost a vysoká kvalifikace jsou našimi nejsilnějšími stránkami.

VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

Jsme spolehliví profesionálové pro vedení a zpracování vašeho účetnictví na zakázku s více než dvacetiletou praxí. Výhodou je komunikace se zahraničními vlastníky v němčině či angličtině. Naši zaměstnanci procházejí pravidelným a trvalým vzděláváním včetně systému certifikací.

DAŇOVÉ PORADENSTVÍ A ZPRACOVÁNÍ DAŇOVÝCH PŘIZNÁNÍ

Jsme kvalifikovaní daňoví poradci s rozsáhlými zkušenostmi v daňovém poradenství. Sledujeme za vás legislativní změny, poradíme a navrhneme vám nejlepší způsob daňové optimalizace, zastoupíme vás při kontrolách. Jsme členy Komory daňových poradců.

VEDENÍ DAŇOVÉ EVIDENCE

Daňová evidence díky své zjednodušené metodice představuje efektivní nástroj pro řízení podnikání pro podnikající fyzické osoby. Jednoduchost by ale neměla být zaměňována s nedůležitostí a fyzické osoby by neměly vedení daňové evidence podceňovat. Správně vedenou daňovou evidencí můžete ušetřit nemalé finanční částky.

VÝSTUPY PRO MANAGEMENT, CONTROLLING A EKONOMICKÉ ANALÝZY

Finanční plánování a ekonomické analýzy pro management obchodních korporací v němčině i angličtině a tvorba podnikatelských a finančních plánů pro efektivní řízení podniku.

LIKVIDACE SPOLEČNOSTÍ

Úspěšná likvidace společnosti završená výmazem společnosti z obchodního rejstříku je odborně náročný a poměrně dlouhý proces, trvající díky všem zákonným požadavkům nejméně 6 měsíců a vyžadující specifické znalosti a zkušenosti likvidátora a jeho týmu. Nabízíme komplexní služby spojené s likvidací společností při splnění všech zákonných náležitostí. Externí zajištění celého procesu likvidace minimalizuje zatížení klienta a jeho managementu.

HODNOCENÍ EKONOMICKÉ EFEKTIVNOST INVESTIC

Chcete investovat a nejste si jisti, zda zvažovaná investice bude mít Vámi požadovanou efektivnost a návratnost? Identifikovali jste skutečně všechna potenciální rizika spojená s plánovanou investicí? Eliminovali jste tato rizika v maximální možné míře? Chybí ve vaší firmě metodika pro hodnocení ekonomické efektivnosti investic? Pomůžeme vám nalézt odpovědi a zhodnotíme efektivnost Vaší investice.

 


Přečtěte si...

Zdravotní pojišťovny převádějí své účty do ČNB

Všechny zdravotní pojišťovny jsou povinny od ledna 2017 vést své účtu u České národní banky. Jednotlivé zdravotní pojišťovny na svých internetových stránkách uvádějí konkrétní informace - například zde:
Více informací...

Aktuality

Daň silniční - záloha za říjen a listopad

Dodavka.pngVe čtvrtek 15.12.2016 je splatná záloha za měsíce říjen a listopad na daň silniční pro rok 2016.

 

 

 

Daň z nemovitých věcí - 2. splátka daně

Dodavka.pngVe středu 30.11.2016 je splatná druhá splátka daně z nemovitých věcí pro rok 2016.

 

 

 

Cestovní náhrady v roce 2016

motiv_24.jpgMinisterstvo práce a sociálních věcí stanovilo Vyhláškou číslo 385/2015 Sb. sazby stravného, sazby základních náhrad za používání silničních motorových vozidel a průměrné ceny pohonných hmot pro účely poskytování cestovních náhrad.
» více .....


Platba daně z nemovitých věcí přes SIPO

Poslipostu.png

Od zdaňovacího období 2016 je poplatníkům - fyzickým osobám umožněna platba daně z nemovitých věcí prostřednictvím soustředěné inkasní platby obyvatelstva (tzv. „SIPO“). Pokud bude poplatník chtít využít tento způsob platby, musí se k němu přihlásit u místně a věcně příslušného správce daně na tiskopisu vydaném MF ČR a to nejpozději do 31. ledna zdaňovacího období - tedy pro rok 2016 do 31.1.2016.

 

Členství a partnerství